[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره معاونت ::
مدیریت‌ها::
آئین‌نامه‌ها ::
تفاهم‌نامه‌های همکاری::
سازمان های بین المللی::
امکانات و فرصت ها::
اخبار ::
تسهیلات پایگاه::
کارگروه ملی همکاری با آلمان::
روز علم ایران و آلمان ::
اخذ روادید مهمانان خارجی::
برقراری ارتباط::
::
کاتالوگ انگلیسی دانشگاه

AWT IMAGE

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دوره های آموزشی ICTP

AWT IMAGE

دوره های آموزشی

مرکز فیزیک نظری پروفسور عبدالسلام

..
RSS

AWT IMAGE

..
تبادل دانشجو (IAESTE)

AWT IMAGE

..
:: وبینار "روند همکاری های علمی‌بین‌المللی با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی استرالیا " ::
 | تاریخ ارسال: 1399/8/19 | 
وبینار "روند همکاری های علمی ‌بین‌المللی با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی استرالیا" برگزار شد
 وبینار "روند همکاری های علمی‌بین‌المللی با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی استرالیا (فرصت‌ها و چالش‌ها)"، ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۹ توسط دکتر اصغر حبیب‌نژاد کورایم (عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران) ارایه شد.
این وبینار از مجموعه نشست‌های تخصصی همکاری‌های علمی بین‌المللی است که با هماهنگی معاونت بین الملل دانشگاه برگزار می شود.
در نشست "روند همکاری های علمی‌بین‌المللی با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی استرالیا"، ضمن معرفی مراکز پژوهشی استرالیا، راهکارهای اخذ گرنتهای پژوهشی از سازمان مرکزی پژوهش‌های استرالیا معرفی شد. از دیگر مطالب ارزنده و مفید فایده مطرح شده در این وبینار می توان به انواع پروژه‌های قابل تعریف توسط اعضا هیأت علمی برای ایجاد همکاری‌ها و همچنین ارائه آماری از میزان بودجه‌های اختصاص داده شده پژوهشی در آن کشور اشاره نمود.
این وبینار با حضور بیش از ۴۰ شرکت‌کننده از اعضای هیأت علمی برگزار شد. همچنین با اطلاع رسانی به دانشگاه های UT۵ (گروه پنج دانشگاه صنعتی کشور)، شرکت‌کنندگانی از سایر دانشگاه‌های عضو این گروه نیز در ویبنار شرکت کرده بودند.
شایان ذکر است که آکادمی بین الملل دانشگاه علم وصنعت ایران در راستای برنامه راهبردی دانشگاه، با برگزاری نشست های تخصصی، نسبت به ظرفیت سازی برای تعاملات بین المللی اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه اقدام می‌نماید که برگزاری وبینار مجموعه نشست‌های تخصصی همکاری‌های علمی بین‌المللی، از آن جمله است.

Persian site map - English site map - Created in 0.09 seconds with 51 queries by YEKTAWEB 4241